cdVet Prírodná dezinfekcia cdDes 100 ml

Kód: CDV-8917
2 hodnotenia
Značka: cdVet
11,90 €
3 - 7 pracovných dní

Vysoko účinná, nechemická alternatíva dezinfekčných a čistiacich prostriedkov proti baktériám, vírusom a plesniam

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezinfekcia bez chémie - "cdVet Prírodná dezinfekcia" (cdDes) je vysoko účinná, nechemická alternatíva dezinfekčných a čistiacich prostriedkov proti baktériám, vírusom a plesniam. Prírodná účinná látka Chlórnan sodný hubí baktérie a zlepšuje kvalitu vody oxidáciou jej zložiek, preto sa dá využiť napr. na rýchlu úpravu vody z potoka, rieky či kaluže. 

Plesne, baktérie, vírusy - Dôkladná hygiena je neodmysliteľná hlavne pri styku s plesňami alebo bakteriálnou a vírusovou infekciou. Dezinfekčnú očistu vykonávame všade tam, kde dochádza k priamemu kontaktu s týmito mikroorganizmami. Následne dezinfikujeme tiež ruky a predmety, ktoré sú v kontakte so zvieraťom (misky na pitnú vodu a krmivo, pelech, koterec, psia búda, terárium, obojok, kefa a pod.). 

Bezpečná pre všetkých - Šetrné zloženie dezinfekcie umožňuje tiež aplikáciu na rôzne plesňové ochorenia pokožky, aplikuje sa priamo na postihnutú oblasť. Nespôsobuje rezistencie - nemusí sa striedať s iným dezinfekčným prípravkom. Zabraňuje tvorbe biofilmov, je šetrná k životnému prostrediu a je úplne bezpečná pre zvieratá aj ľudí.

Zloženie:

Voda upravená pomocou špeciálnej elektrolýzy, Natriumhypochlorid (Chlórnan sodný) - koncentrácia <1% (usmrcuje baktérie vo vode počas 15 až 30 min.).

Pridané látky: ŽIADNE

Biocíd "cdDes" neobsahuje  žiadne syntetické látky  >> pridané nie sú umelé vône, chemické konzervanty ani iné éčka. Zložený je len z prírodných organických komponentov >> preto je dobre prijímaný, nedráždi a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Aplikácia:

  • Roztok je pripravený rovno na použitie.
  • Pomocou rozprašovača ho jednoducho nastriekame zo vzdialenosti 20 až 30 cm na postihnutú oblasť.

Zaradenie podľa legislatívy: "cdDes" je biocídnym výrobkom typu 3. Číslo schválenia ÚSKVBL 53/2013.

Optimálny pomer Cena / Prínos:

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdravie. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možnosťou uzdravenie je tajomstvom úspechu cdVet produktov. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie