cdVet Dezinfekčný čistič okolia

Kód: CDV-3380 CDV-3381 CDV-33801 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
cdvet dezinfekcny cistic okolia 100
16,90 € 33,90 € 59,90 € od 16,90 €
Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dezinfekčný čistič z prírodných olejov s citrónovou vôňou má hygienické a dezinsekčné vlastnosti a hubí všetky druhy vonkajších parazitov (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče) a ich larválne štádiá v okolí, kde zvieratá bývajú alebo prebývajú (byt, dom, auto, transportný box, psia búda, koterec, stajňa, voliéra, chlievik pod.).

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Prípravok z prírodných olejov s citrónovou vôňou na dezinfekciu, čistenie a na hubenie parazitov.

Sila z prírody - "cdVet Dezinfekčný čistič okolia" (insektoVet Umgebungsspray) je prírodný prípravok s olejom z citrónového eukalyptu a s účinnou látkou geraniol z listov citrónovej trávy (citronely), ktorej silná vôňa odpudzuje hmyz. Geraniol navyše ničí hmyzu chitínový pancier a naleptáva jeho dýchacie ústrojenstvo.

Hubí parazity - Tento dezinfekčný čistič má hygienické a dezinsekčné vlastnosti a hubí všetky druhy vonkajších parazitov (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče) a ich larválne štádiá v okolí, kde zvieratá bývajú alebo prebývajú (byt, dom, auto, transportný box, psia búda, koterec, stajňa, voliéra, chlievik pod.).

Úplne bezpečný - Tým, že je dezinfekčný čistič okolia z čisto prírodných surovín, je bezpečný pri kontakte so šteňatami, gravidnými a dojčiacim sukami, alebo s dospelými psami a tiež pre ľudí. Neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky. Nezanecháva lepivé stopy a jeho vôňa príjemne prevonia priestor.

Zloženie:

Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktívnu zložku z listov citrónového eukalyptu a rastliny palmarosa geraniumgrases.

Účinná látka: Geraniol 30 g / l, Citriodiol 40 g / l.

Pridané látky: ŽIADNE

Biocídny výrobok "cdVet Dezinfekčný čistič okolia" neobsahuje žiadne syntetické látky, plnivá ani konzervanty >> je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných organických komponentov >> preto je dobre prijímaný a nezaťažuje orgány látkovej výmeny.

Aplikácie a dávkovanie:

 • Fľaštičku pred aplikáciou dôkladne pretrepeme.
 • Ťahom zložíme ochranné priehľadné viečko.
 • Pri miernom napadnutí aplikujeme 1-krát denne 2 dni po sebe.
 • Pri silnom napadnutí aplikujeme ráno a večer 5 dní po sebe.
 • Dva stlačenia rozprašovača stačia na ošetrenie plochy cca 1 m štvorcový.
 • Rozprašuje zo vzdialenosti 50 až 100 cm.

Bezpečnostné upozornenia:

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Len na vonkajšie použitie, pri prípadnom požití vypláchnite ústa vodou a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
 • Zabráňte priamemu kontaktu s očami a sliznicami.
 • Nepoužívajte na podráždenú či zranenú pokožku.
 • Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím vždy čítajte označenia a produktové informácie.
 • Udržujte pri teplotách nad 18 ° C.
 • Obsahuje geraniol. Môže spôsobovať alergické reakcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml / 500 ml / 1000 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.