cdVet Dezinfekčný čistič okolia

Kód: CDV-3380 CDV-3381 CDV-33801 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
cdvet dezinfekcny cistic okolia 100
16,90 € 33,90 € 59,90 € od 16,90 €
Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dezinfekčný čistič z prírodných olejov s citrónovou vôňou má hygienické a dezinsekčné vlastnosti a hubí všetky druhy vonkajších parazitov (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče) a ich larválne štádiá v okolí, kde zvieratá bývajú alebo prebývajú (byt, dom, auto, transportný box, psia búda, koterec, stajňa, voliéra, chlievik pod.).

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok z prírodných olejov s citrónovou vôňou na dezinfekciu, čistenie a na hubenie parazitov.

Sila z prírody - "cdVet Dezinfekčný čistič okolia" (insektoVet Umgebungsspray) je prírodný prípravok s olejom z citrónového eukalyptu a s účinnou látkou geraniol z listov citrónovej trávy (citronely), ktorej silná vôňa odpudzuje hmyz. Geraniol navyše ničí hmyzu chitínový pancier a naleptáva jeho dýchacie ústrojenstvo.

Hubí parazity - Tento dezinfekčný čistič má hygienické a dezinsekčné vlastnosti a hubí všetky druhy vonkajších parazitov (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče) a ich larválne štádiá v okolí, kde zvieratá bývajú alebo prebývajú (byt, dom, auto, transportný box, psia búda, koterec, stajňa, voliéra, chlievik pod.).

Úplne bezpečný - Tým, že je dezinfekčný čistič okolia z čisto prírodných surovín, je bezpečný pri kontakte so šteňatami, gravidnými a dojčiacim sukami, alebo s dospelými psami a tiež pre ľudí. Neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky. Nezanecháva lepivé stopy a jeho vôňa príjemne prevonia priestor.

Zloženie:

Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktívnu zložku z listov citrónového eukalyptu a rastliny palmarosa geraniumgrases.

Účinná látka: Geraniol 30 g / l, Citriodiol 40 g / l.

Pridané látky: ŽIADNE

Biocídny výrobok "cdVet Dezinfekčný čistič okolia" neobsahuje žiadne syntetické látky, plnivá ani konzervanty >> je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných organických komponentov >> preto je dobre prijímaný a nezaťažuje orgány látkovej výmeny.

Aplikácie a dávkovanie:

 • Fľaštičku pred aplikáciou dôkladne pretrepeme.
 • Ťahom zložíme ochranné priehľadné viečko.
 • Pri miernom napadnutí aplikujeme 1-krát denne 2 dni po sebe.
 • Pri silnom napadnutí aplikujeme ráno a večer 5 dní po sebe.
 • Dva stlačenia rozprašovača stačia na ošetrenie plochy cca 1 m štvorcový.
 • Rozprašuje zo vzdialenosti 50 až 100 cm.

Bezpečnostné upozornenia:

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Len na vonkajšie použitie, pri prípadnom požití vypláchnite ústa vodou a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
 • Zabráňte priamemu kontaktu s očami a sliznicami.
 • Nepoužívajte na podráždenú či zranenú pokožku.
 • Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím vždy čítajte označenia a produktové informácie.
 • Udržujte pri teplotách nad 18 ° C.
 • Obsahuje geraniol. Môže spôsobovať alergické reakcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml / 500 ml / 1000 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.