cdVet Pohlcovač pachov Anti-Smell

Kód: CDV-AS-100 CDV-AS-500 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
11,10 € 26,20 € od 11,10 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Objem
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

AntiSmell je čisto rastlinný produkt, rozkladajúci organické pachy behom niekoľkých minút katalytickým rozkladom. Pachy neprekrýva, ale absorbuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt vyvinutý na pohlcovanie nepríjemných pachov, prírodný a bezpečný

Rozkladá pachy - AntiSmell je čisto rastlinný produkt, rozkladajúci organické pachy behom niekoľkých minút katalytickým rozkladom. Pachy neprekrýva, ale absorbuje (schopnosť určitých bylín).

Mnohostranné použitie - cdVet AntiSmell (originálny názov casaCare AntiSmell) pôsobí proti zápachom ako je napr. cigaretový dym, moč, fekálie, mačacie WC, odpad, pot, atď. Dá sa použiť do vzduchu, na koberec, textílie, doma, v aute, na toaletách, v ordináciách u veterinára.

100% prírodný, šetrný - Produkt obsahuje výhradne prírodné rastlinné zložky, je vyrobený bez akýchkoľvek pridaných chemikálií, je biologicky rozložiteľný. Môžete ho bezpečne používať každý deň.

Jednoduché použitie - AntiSmell aplikujeme nástrekom na zdroje pachu (ideálne zo vzdialenosti približne 20 - 30cm), do vzduchu alebo aj pridaním do vody na umývanie podlahy. Krátko po aplikácii sa zbavíme zápachu a po bylinkách zostane svieža vôňa mentolu.

Zloženie cdVet casaCare AntiSmell:

Voda, alkohol, extrakty bylín.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: prípravok cdVet Antismell neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je dobre znášaný.

Spôsob použitia:

Roztok je pripravený na použitie. Pomocou rozprašovača ho jednoducho nastriekame do ovzdušia, alebo zo vzdialenosti 20 až 30 centimetrov priamo na zapáchajúce miesta. Anti-Smell nestriekame do očí. K prevoňaniu umývaných plôch (podlaha, kuchyňa, nábytok) pridávame cca 2 až 5 ml Anti-Smell do jedného litra vody na umývanie.

Pred použitím pretrepať. Zabráňte kontaktu s očami!

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml / 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.