cdVet Pohlcovač pachov Anti-Smell

Kód: CDV-AS-100 CDV-AS-500 Zvoľte variant
3 hodnotenia
Značka: cdVet
11,10 € 26,20 € od 11,10 €
do 5 pracovných dní do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

AntiSmell je čisto rastlinný produkt, rozkladajúci organické pachy behom niekoľkých minút katalytickým rozkladom. Pachy neprekrýva, ale absorbuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt vyvinutý na pohlcovanie nepríjemných pachov, prírodný a bezpečný

Rozkladá pachy - AntiSmell je čisto rastlinný produkt, rozkladajúci organické pachy behom niekoľkých minút katalytickým rozkladom. Pachy neprekrýva, ale absorbuje (schopnosť určitých bylín).

Mnohostranné použitie - cdVet AntiSmell (originálny názov casaCare AntiSmell) pôsobí proti zápachom ako je napr. cigaretový dym, moč, fekálie, mačacie WC, odpad, pot, atď. Dá sa použiť do vzduchu, na koberec, textílie, doma, v aute, na toaletách, v ordináciách u veterinára.

100% prírodný, šetrný - Produkt obsahuje výhradne prírodné rastlinné zložky, je vyrobený bez akýchkoľvek pridaných chemikálií, je biologicky rozložiteľný. Môžete ho bezpečne používať každý deň.

Jednoduché použitie - AntiSmell aplikujeme nástrekom na zdroje pachu (ideálne zo vzdialenosti približne 20 - 30cm), do vzduchu alebo aj pridaním do vody na umývanie podlahy. Krátko po aplikácii sa zbavíme zápachu a po bylinkách zostane svieža vôňa mentolu.

Zloženie cdVet casaCare AntiSmell:

Voda, alkohol, extrakty bylín.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: prípravok cdVet Antismell neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je dobre znášaný.

Spôsob použitia:

Roztok je pripravený na použitie. Pomocou rozprašovača ho jednoducho nastriekame do ovzdušia, alebo zo vzdialenosti 20 až 30 centimetrov priamo na zapáchajúce miesta. Anti-Smell nestriekame do očí. K prevoňaniu umývaných plôch (podlaha, kuchyňa, nábytok) pridávame cca 2 až 5 ml Anti-Smell do jedného litra vody na umývanie.

Pred použitím pretrepať. Zabráňte kontaktu s očami!

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml / 500 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.