cdVet Odstraňovač zápachov Urin-Attacke

Kód: CDV-3676 CDV-3677 CDV-3678 Zvoľte variant
Akcia
8 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 14,90 € 27,90 € 109,90 € od 14,90 € –26 % –21 % –9 % až –26 %
cdvet odstranovac zapachov urin attacke
14,90 € 27,90 € 109,90 € od 14,90 € –26 % –21 % –9 % až –26 % 10,90 € 21,90 € 99,90 € od 10,90 € 10,90 € / 100 ml 4,38 € / 100 ml 19,98 € / 1 l
Skladom Skladom 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Enzymatický odstraňovač nepríjemných fekálnych zápachov (moč, výkaly, zvratky) z toaliet, zo špár dlaždíc, kobercov, textílií, drevených podláh a z ostatných savých i nesavých povrchov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Produkt vyvinutý pre odstránenie nepríjemných pachov spôsobených predovšetkým močom a exkrementami.

cdVet Pohlcovač zápachov Urin-attack je enzymatický odstraňovač nepríjemných fekálnych zápachov (moč, výkaly, zvratky) z toaliet, zo škár dlaždíc a kachlíc, kobercov, textílií, drevených podláh az ostatných savých aj nesavých povrchov.

Biologicky odbúrateľný - Čisto prírodný ekologický produkt Urin-attack obsahuje mikroorganizmy a enzýmy, ktoré likvidujú fekálne zápachy prirodzeným mikrobiálnym rozkladom (enzymatická činnosť). Už krátko po aplikácii sa (odbúraním zdroja) natrvalo zbavíme zápachu (bežne prípravky spravidla pach len dočasne prekrývajú).

2 fázy pôsobenia - 1) Okamžité pôsobenie vysoko účinného absorbátora pachu. 2) Dlhodobé pôsobenie mikroorganizmov, ktoré hĺbkovo odstraňujú nepríjemné pachy moču a fekálne zápachy.

Široké uplatnenie - Urin-attack definitívne rieši problém nepríjemného zápachu vo verejných i neverejných toaletách (úrady, firmy, reštaurácie, hotely, školy, športoviská a iné). Majitelia psov a mačiek používajú Urin-attack s veľkým úspechom aj pre pachovú neutralizáciu značkovacích miest močom alebo exkrementmi psov a mačiek doma (nábytok, koberce, kvetináče) a tiež vonku pred domom (dvere, bránky, pergoly, stromy, kríky), kde je značkovanie našich alebo susedovej psov a mačiek nežiaduce. Na miestach zbavených pachu potom už zvieratka neznačkujú.

Šetrný - Odstraňovač zápachov Urin-attack nezanecháva lepivé strany ani žiadne fľaky. Povrch vodovodných batérií neničí, dá sa používať tiež preventívne. Je neškodný, aj keď dôjde k jeho olízaniu zvieraťom. V použití je úsporný.

Obsiahnuté zložky:

Neiónové tenzidy <5%

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Urin-attack neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vône, plnidlá, konzervanty apod.).

Aplikácia Urin-attack:

Roztok je pripravený na použitie. Pomocou rozprašovača Urin-attack jednoducho nastriekame zo vzdialenosti 20 až 30 centimetrov priamo na zapáchajúce miesta. Pre odstránenie zápachu zo škár dlaždíc alebo kachlíc na väčšej ploche alebo na podlahe pridávame Urin-attack do umývacej vody pre umývanie podlahy.

Pred použitím pretrepať. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami!

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Balenie: 100 ml / 500 ml / 5000 ml
Nevypĺňajte toto pole:
HK Avatar autora Urin-Attacke 9.12.2023 20:08
Používam ho už dlho, veľmi dobre odstraňuje pachy, necítime nič nielen my, ale ani mačky.
Odpovedať

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.