cdVet Odstraňovač zápachov Urin-Attacke

Kód: CDV-3676 CDV-3677 CDV-3678 Zvoľte variant
2 hodnotenia
Značka: cdVet
ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo
cdvet odstranovac zapachov urin attacke
10,90 € 23,70 € 113,90 € od 10,90 €
do 5 pracovných dní Skladom do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Enzymatický odstraňovač nepríjemných fekálnych zápachov (moč, výkaly, zvratky) z toaliet, zo špár dlaždíc, kobercov, textílií, drevených podláh a z ostatných savých i nesavých povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt vyvinutý pre odstránenie nepríjemných pachov spôsobených predovšetkým močom a exkrementami.

cdVet Pohlcovač zápachov Urin-attack je enzymatický odstraňovač nepríjemných fekálnych zápachov (moč, výkaly, zvratky) z toaliet, zo škár dlaždíc a kachlíc, kobercov, textílií, drevených podláh az ostatných savých aj nesavých povrchov.

Biologicky odbúrateľný - Čisto prírodný ekologický produkt Urin-attack obsahuje mikroorganizmy a enzýmy, ktoré likvidujú fekálne zápachy prirodzeným mikrobiálnym rozkladom (enzymatická činnosť). Už krátko po aplikácii sa (odbúraním zdroja) natrvalo zbavíme zápachu (bežne prípravky spravidla pach len dočasne prekrývajú).

2 fázy pôsobenia - 1) Okamžité pôsobenie vysoko účinného absorbátora pachu. 2) Dlhodobé pôsobenie mikroorganizmov, ktoré hĺbkovo odstraňujú nepríjemné pachy moču a fekálne zápachy.

Široké uplatnenie - Urin-attack definitívne rieši problém nepríjemného zápachu vo verejných i neverejných toaletách (úrady, firmy, reštaurácie, hotely, školy, športoviská a iné). Majitelia psov a mačiek používajú Urin-attack s veľkým úspechom aj pre pachovú neutralizáciu značkovacích miest močom alebo exkrementmi psov a mačiek doma (nábytok, koberce, kvetináče) a tiež vonku pred domom (dvere, bránky, pergoly, stromy, kríky), kde je značkovanie našich alebo susedovej psov a mačiek nežiaduce. Na miestach zbavených pachu potom už zvieratka neznačkujú.

Šetrný - Odstraňovač zápachov Urin-attack nezanecháva lepivé strany ani žiadne fľaky. Povrch vodovodných batérií neničí, dá sa používať tiež preventívne. Je neškodný, aj keď dôjde k jeho olízaniu zvieraťom. V použití je úsporný.

Obsiahnuté zložky:

Neiónové tenzidy <5%

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Urin-attack neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vône, plnidlá, konzervanty apod.).

Aplikácia Urin-attack:

Roztok je pripravený na použitie. Pomocou rozprašovača Urin-attack jednoducho nastriekame zo vzdialenosti 20 až 30 centimetrov priamo na zapáchajúce miesta. Pre odstránenie zápachu zo škár dlaždíc alebo kachlíc na väčšej ploche alebo na podlahe pridávame Urin-attack do umývacej vody pre umývanie podlahy.

Pred použitím pretrepať. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami!

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Balenie: 100 ml / 500 ml / 5000 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.