Dokonalá Láska Na podporu činnosti obličiek - Podporná bylinná zmes 100 g

Kód: DL-B33-100
3 hodnotenia
12,90 €
3 - 7 pracovných dní

Podporná bylinná zmes pre zvieratá na vnútorné užívanie.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska B33 Pro podporu činnosti ledvin - Podpůrná bylinná směs

Podporná bylinná zmes pre zvieratá na vnútorné užívanie.

Niektoré zdravotné problémy a choroby zvierat so sebou prinášajú pocity bezmocnosti či pesimizmu. Nádory, choroby pečene, obličiek, problémy s pankreasom, srdcové choroby, atopia a alergie a mnohé ďalšie. Pritom do našich rúk sama príroda zverila unikátne dary – liečivé byliny a dreviny, ktoré môžu byť účinnou a pritom šetrnou pomocou. Či už na liečbu, úľavnú starostlivosť alebo prevenciu.

Spôsob použitia:

Základný spôsob použitia:

Primiešajte bylinnú zmes priamo do potravy. Denná dávka: 1 zarovnaná čajová lyžička zmesi na 10 kg hmotnosti zvieraťa. Pri dlhodobom alebo trvalom užívaní podávajte s prestávkami – vždy po štyroch týždňoch užívania vykonajte prestávku po dobu piatich dní.

Ďalšie spôsoby použitia:

Výluh – zmes nechajte macerovať v studenej vode po dobu 2 hodín, potom ohrejte k bodu varu. Po vychladnutí a scedení narieďte do misky s vodou na pitie. Dávkovanie: 2 čajové lyžičky na 10 kg hmotnosti zvieraťa. 

Podstielka – primerané množstvo zmesi nasypte na dno voliéry, klietky, terária či koterca. Po týždni obmeňte za novú dávku. 

Zloženie:

» Šišiak bajkalský - koreň
» Hloh obyčajný - kvet
» Ginko dvojlaločné / Ginkgo - list
» Echinacea purpurová / Echinacea
» Ibiš lekársky - koreň
» Púpava lekárska - koreň
» Púpava lekárska - list
» Praslička roľná
» Eleuterokok ostnitý / Sibírsky ženšen

Upozornenie: 

Určené pre spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy a fretkovité. Nenahrádza veterinárnu starostlivosť, nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Je možné kombinovať s veterinárnym liečivom. 

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Nie je určené pre gravidné a dojčiace samice.

Dodatočné parametre

Kategória: Močové cesty a obličky
Zvieratko: Pes, Kôň
Hmotnosť: 100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!