Dokonalá láska Pre zdravú kožu a srsť - podporný olej 100 ml

Kód: DL-ZKS-100
1 hodnotenie
19,90 € –48 %
dokonala laska pre zdravu kozu a srst podporny olej 100 ml
19,90 € –48 % 10,40 €
Momentálne nedostupné

Intenzívny olej pre psíkov pre zdravú kožu a srsť a proti pĺznutiu na votretie do kože.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Intenzívny olej pre psíkov na votretie do kože.

Pre zdravú kožu a srsť a Proti pĺznutiu

Pre psíkov trpiacich problémami s kožou alebo srsťou alebo ako optimálna prevencia. Esenciálne oleje a rastlinné oleje nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

Zloženie:

100% silice: rozmarín, jalovec, semená mrkvy, geranium; ľanový olej, mandľový olej, ľanový olej, bodliakový olej, repkový olej , extrakt z grapových jadier, vitamín E. Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie:

2 - 7 kg = 1 čajová lyžička (5 ml)

8 - 17 kg = 2 čajové lyžičky (10 ml)

18 - 40 kg = 3 čajové lyžičky (15 ml)

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa. Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami.

Užívajte trvalo alebo do vymiznutia ťažkostí. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne. 
U niektorých psíkov môže byť dávkovanie nižšia. U prírodných prípravkov časom sami nájdete optimálnu minimum pre preventívnu údržbu. 

Množstvo zmesi potrebné pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze. 

V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu. Toto obdobie môžete využiť tiež pre niektorý z revitalizačných programov (denný program a diéta). 

DÔLEŽITÉ: 

Pred použitím vždy pretrepte! • Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. • Uchovajte mimo dosahu detí. • Nepoužívajte na mačky. • nevtierajte do kože na priamom slnku.

Kontraindikácie a zvláštne situácie:   

  • Prípravok nemôžu užívať psíkovia s ochorením obličiek a pečene.
  • Iné vážne ochorenia - užití lieku konzultujte so svojím veterinárnym lekárom.
  • Gravidita, dojčenie - od zistenia gravidity prestaňte s užívaním prípravku. Začnite znovu s užívaním až po ukončení dojčenia!

Ak je váš psík krátko po operácii, môžet začať s užívaním prípravku ihneď po zrastu jaziev.

Prípravok obsahuje olej z ľanových semien (4 ml v 100 ml balení a 8 ml v 200 ml balení). Pri aplikácii na vnútornej strany stehien a na bruško sa môže objaviť neškodná reakcia v podobe mierneho prehriatie v mieste aplikácie.Ak sa tejto reakcii chcete vyhnúť, vtierajte zmes skôr na koreni chvosta a medzi ušami, respektíve v zátylku. 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!