Dokonalá Láska Pre zdravú kožu a srsť - Podporný olej 30 ml

Kód: DL-21-30
3 hodnotenia
13,80 €
3 - 7 pracovných dní

Pre psíkov trpiacich problémami s kožou alebo srsťou, pĺznutím alebo ako optimálna prevencia. Esenciálne oleje a rastlinné oleje nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 21 Pro zdravou kůži a srst podpůrný olej

Intenzívny olej pre psíkov na vtieranie do kože.

Pre zdravú kožu a srsť a proti pĺznutiu:

Pre psíkov trpiacich problémami s kožou alebo srsťou alebo ako optimálna prevencia. Esenciálne oleje a rastlinné oleje nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

Dávkovanie:

Aplikačná dávka 1 ml (cca 40 kvapiek) na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Potrebnú dávku nakvapkajte do dlaní a votrite na bočnú stranu krku, alebo do oblasti zátylku, alebo medzi lopatky, či do oblasti bedier a koreňa chvosta. Prípravok možno tiež aplikovať do oblasti slabín. V prípade záujmu môže zviera zmes olízať z ruky, ak má v poriadku trávenie a nie je citlivé na oleje.

Kontraindikácie a zvláštne situácie:

Prípravok nemôžu užívať psíkovia s ochorením obličiek a pečene. Iné vážne ochorenia - užitie lieku konzultujte so svojím veterinárnym lekárom. Gravidita, dojčenie - od zistenia gravidity prestaňte s užívaním prípravku. Začnite znovu s užívaním až po ukončení dojčenia!

Ak je váš psík krátko po operácii, môže začať s užívaním lieku ihneď po zraste jaziev.

Prípravok obsahuje olej z ľanových semien (4 ml v 100 ml balení). Pri aplikácii na vnútornej strany stehien a na bruško sa môže objaviť neškodná reakcia v podobe mierneho prehriatia v mieste aplikácie. Ak sa tejto reakcii chcete vyhnúť, vtierajte zmes skôr na koreni chvosta a medzi ušami, respektíve v zátylku. 

Zloženie:

100% silice: rozmarín, jalovec, semená mrkvy, geránium; ľanový olej, mandľový olej, ľanový olej, bodliakový olej, repkový olej, extrakt z grepových jadier, vitamín E. Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Upozornenie:

Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte do kože na priamom slnku.

Doba použitelnosti: 

1 rok od dátumu výroby

Číslo schválenia: 078-19/C

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!