Dokonalá Láska Pre zdravú kožu a srsť - Šampón 100 ml

Kód: DL-L22-100
9 hodnotení
14,90 € 14,90 € / 100 ml
3 - 7 pracovných dní

Inovatívny šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami má priaznivý vplyv na kvalitu srsti. Napomáha správnej funkcii a revitalizácii kože. 

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 22 Pro zdravou kůžI a srst šampón 100 ml

Inovatívny šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami. 

Prípravok má priaznivý vplyv na kvalitu srsti. Napomáha správnej funkcii a revitalizácii kože. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priestupnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí pozitívne na kožu. 

Zloženie:

Organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, esenciálny olej - geranium (pelargónie vonná), esenciálny olej - rozmarín lekársky, esenciálny olej - borievka obyčajná (plody), esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená). 

Spôsob použitia: 

Dôkladne namočte srsť a kožu zvieraťa vlažnou až teplou vodou. Z téglika naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko rozmydlite. Dávku aplikujte na zviera a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný umývací účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri problémoch so srsťou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráka a nechajte pôsobiť až 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí doby zviera vždy dôkladne opláchnite vodou, pokiaľ všetka pena nezmizne.

Dávkovanie:  

V prípade potreby aplikujte šampón 1× až 3× týždenne do vymiznutia ťažkostí. Prípravok môžete používať i dlhodobo. 

Veľkosť dávky a doba pôsobenia sú individuálne. Nižšie uvedené tabuľky sú orientačné a dávky možno upravovať podľa potreby. 

dokonala-laska-pre-zdravu-kozu-a-srst-sampon-100-ml-2

Upozornenie:

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Liek nie je určený pre gravidné suky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Nepodávajte vnútorne. 

Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Liek je určený pre psy.

Doba použiteľnosti:

18 mesiacov od dátumu výroby. Dátum výroby na etikete.

Číslo schválenia: 174-19/C

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!