cdVet Senior-Cat 70 g

Kód: CDV-SRC-70
2 hodnotenia
Značka: cdVet
16,90 €
do 7 pracovných dní

Produkt je vhodný hlavne na vyrovnanie deficitu vo výžive pri celkovej slabosti, apatii, po ochoreniach alebo operáciách a pri nedostatku vitality a u starších mačiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre staršie zvieratá, pri celkovej slabosti, po chorobe či operácii.

cdVet Senior-Cat je prírodný doplnok stravy pre mačky, ktorý okrem cenných bylín (ľanové semienko, hloh, žihľava, brezový list, pestrec, púpava, ginkgo, zázvor) obsahuje tiež vitamín E, selén, aminokyseliny, elektrolyty, esenciálne mastné kyseliny a železo.

Podpora - Je vhodný najmä pre vyrovnanie deficitov vo výžive pri celkovej slabosti, apatii, po chorobách či operáciách, po tréningových pauzách, pri nedostatku vitality a u starších mačiek.

Podporuje procesy látkovej výmeny a fyziologické funkcie orgánov, nevyhnutné pre tvorbu svalstva a výkonnosť. Pre zaistenie mikro-výživných a minerálnych látok odporúčame kŕmiť súčasne s cdVet Micro Mineral.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre mačky
Balenie: 70 g
Zvieratko: Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.