cdVet Senior-Cat 70 g

Kód: CDV-SRC-70
6 hodnotení
Značka: cdVet
21,90 €
3 - 7 pracovných dní

Produkt je vhodný hlavne na vyrovnanie deficitu vo výžive pri celkovej slabosti, apatii, po ochoreniach alebo operáciách a pri nedostatku vitality a u starších mačiek.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Pre staršie zvieratá, pri celkovej slabosti, po chorobe či operácii.

cdVet Senior-Cat je prírodný doplnok stravy pre mačky, ktorý okrem cenných bylín (ľanové semienko, hloh, žihľava, brezový list, pestrec, púpava, ginkgo, zázvor) obsahuje tiež vitamín E, selén, aminokyseliny, elektrolyty, esenciálne mastné kyseliny a železo.

Podpora - Je vhodný najmä pre vyrovnanie deficitov vo výžive pri celkovej slabosti, apatii, po chorobách či operáciách, po tréningových pauzách, pri nedostatku vitality a u starších mačiek.

Podporuje procesy látkovej výmeny a fyziologické funkcie orgánov, nevyhnutné pre tvorbu svalstva a výkonnosť. Pre zaistenie mikro-výživných a minerálnych látok odporúčame kŕmiť súčasne s cdVet Micro Mineral.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Balenie: 70 g
Zvieratko: Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.