Dokonalá Láska Digest +

Kód: DL-DIGEST
Akcia
5 hodnotení
18,20 € –7 %
dokonala laska digest
18,20 € –7 % 16,90 €
Skladom

Podpora správnej činnosti tráviaceho systému a zažívania. Upokojenie pri nevoľnosti a podráždení žalúdka, podpora chuti do jedla.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Synergická zmes bylinných silíc pre podporu správnej činnosti tráviaceho systému a zažívania. Napomáha úľave a upokojeniu pri nevoľnosti a podráždení žalúdka. Podporuje tvorbu a činnosť enzýmov zabezpečujúcich tráviace procesy a ďalšie funkcie systému. Pri nechutenstve môže podporiť chuť do jedla. Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce.

Liečivé byliny a ich extrakty sú pre riešenie zažívacích problémov a porúch používané oddávna. Iste sa vám vybaví harmanček, fenikel, majoránka, kadidlo, zázvor, mäta a mnohé ďalšie. Účinky niektorých týchto bylín sú známe aj dlhé storočia a v modernej dobe sú hojne využívané pre výrobu farmaceutických produktov. Digest + je veterinárny prípravok obsahujúci iba čisto prírodné účinné látky. Tak to vymyslela príroda a tak je to pre naše psy najprirodzenejšie.

Prípravok neobsahuje žiadne syntetické konzervanty, emulgátory, parfumáciu, neobsahuje parabény, silikóny, suroviny ropného pôvodu. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Neobsahuje palmový olej.

Zažívacie problémy môžu mať najrôznejšie príčiny a často ide o dlhodobý problém, ktorého následkom je predovšetkým diskomfort a bolesťhnačkyzvracanienechutenstvo a rôzne ďalšie ťažkosti

Akútny zažívací problém môže byť prejavom aj závažnejšej orgánovej poruchy alebo zápalu pankreasu. Preto je vždy nutné nepodceňovať problém a konzultovať stav psíka s veterinárnym lekárom!

Spôsob použitia:

Približná dávka: 1 kvapka na 2 kg hmotnosti zvieraťa. Zodpovedajúci počet kvapiek prípravku aplikujte zvieraťu na chrbát medzi lopatky a jemne votrite do kože. Pre prevenciu používajte 1 x až 2 x týždenne. Ako podporu pri riešení problému používajte 1 × až 2 × denne do zlepšenia stavu. Pre podporu telesných funkcií súbežne používajte 1 x až 2 x týždenne prípravok SALVE +.

Spôsob aplikácie prípravku vtieraním do kože a srsti je účinný a pritom maximálne šetrný. Na rozdiel od vnútorne užívaných liekov a prípravkov ušetríte pečeň psa od zbytočnej záťaže. A to má samozrejme veľký význam.

Zloženie:

Kokosový olej; esenciálne oleje: majorán záhradný, mäta kučeravá, fenikel obyčajný, harmanček lekársky, kopaiva lekárska, borievka obyčajná, levanduľa úzkolistá, kadidlovník pravý, zázvor lekársky, pomaranč, estragón. 

Kokosový orech:

Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy (Cocos nucifera). V trópoch je po celé generácie hlavným zdrojom tuku vo výžive miliónov ľudí. Má rôzne uplatnenie v potravinárstve, medicíne a priemysle. Kokosový olej je veľmi termostabilný, preto je vhodný na varenie a vyprážanie.

Pomaranč:

Plody sú kvalitným zdrojom vitamínu C a konzumujú sa čerstvé, kompótom sa alebo lisujú na osviežujúci šťavu. Zo šupiek sa získava pektín a hlavne esenciálne oleje, ktoré slúžia na dochucovanie potravín a v kozmetike, v menšej miere sa používajú v lekárstve na výrobu tinktúr.

Kvet sa pre jeho vôňu a chuť používa ako upravujúca zložka radu čajových zmesí. V ľudovom lekárstve sa užívajú okvetné plátky zvarené so soľou na upokojenie nervov, proti astme, vysokému tlaku, horúčke a vracaniu, zvarené s cukrom proti nechutenstvu.

Levanduľa úzkolistá:

Levanduľa patrí k aromatickým liečivým rastlinám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant s protizápalovými účinkami, pomoc pri bolesti, regenerácii buniek a podpora odolnosti organizmu. 

Mäta kučeravá (mentha spicata):

Poskytuje dezinfekčný a sťahujúci účinok, posilňuje trávenie a zažívanie.

Mäta kučeravá posilňuje imunitu, pôsobí protizápalovo, uľahčuje odkašliavanie, pomáha pri dýchacích a tráviacich ťažkostiach, uvoľňuje svalové napätie, pomáha zjazveniu, mierni bolesti hlavy, tonizuje psychický stav a zároveň jemne upokojuje. Je to výkonné antiseptikum a disponuje antivirotickým účinkom. Mäta kučeravá je pre svoje účinky tradične využívaná vo farmácii.

Fenikel:

Má protikŕčové účinky na črevá, proti nadúvaniu. Podporuje tvorbu mlieka u matiek. Má aj močopudný vplyv a uľahčuje odkašliavanie. 

Kadidlovník:

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo pre liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!