Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Dokonalá Láska Mačacie virózy a infekcie - Pre mačky a fretky - Podporná inhalácia 5 ml

Kód: DL-L103-5
3 hodnotenia
16,70 €
3 - 7 pracovných dní

Zmes na inhaláciu je určená na používanie pri akútnych a chronických problémoch dýchacích ciest. Vhodná tiež ako podporná terapia pri vírusových a bakteriálnych infekciách.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 103 Kočičí virózy a infekce

Veterinárny prípravok pre mačky a fretky. Zmes na inhaláciu. Je určená na používanie pri akútnych a chronických problémoch dýchacích ciest. Vhodná tiež ako podporná terapia pri vírusových a bakteriálnych infekciách.

Pomoc pri najčastejších problémoch:

 Pľúcnivky
 FCV
 FIP
 FIV
 FELV
 (Mačacia nádcha)
 Herpesvirus
 Chlamydioza
 Pomoc pri trichobezoároch

Dávkovanie a spôsob použitia:

Priestorová inhalácia: Dávku 2 až 5 kvapiek – podľa veľkosti miestnosti a požadovanej hustoty nasýtenia – aplikujte pomocou difuzéra 5 min., 3× denne.

Individuálna inhalácia: Otvorte fľaštičku a položte ju pred zviera, príp. na látku naneste 2 kvapky, a umiestnite v blízkosti zvieraťa na dobu 5 min., 3× denne. Vždy ponechajte zvieraťu možnosť odchodu od prípravku.

V prípade dlhodobého (viac ako 1 mesiac) používania robte raz mesačne týždennú prestávku.

Zloženie:

Zmes polonasýtených mastných kyselín.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Prípravok nepoužívajte na kožu a srsť. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Je možné kombinovať s veterinárnym liečivom. Liek nie je určený pre gravidné a dojčiace samice a mláďatá veku do 3 mesiacov. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Použitie u zvierat s ochorením srdca, obličiek a pečene konzultujte so svojim veterinárnym špecialistom. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Doba použiteľnosti: 2 rok od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Mačka, Fretka
Objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!