Dokonalá Láska Na podporu srdcovej a cievnej činnosti - Podporná bylinná zmes 100 g

Kód: DL-B32-100
2 hodnotenia
13,90 €
3 - 7 pracovných dní

Bylinná zmes na podporu cievnej a srdcovej činnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Láska B32 Pro podporu srdeční a cévní činnosti - Podpůrná bylinná směs

Bylinná zmes na podporu cievnej a srdcovej činnosti.

Niektoré zdravotné problémy a choroby zvierat so sebou prinášajú pocity bezmocnosti či pesimizmu. Nádory, choroby pečene, obličiek, problémy s pankreasom, srdcové choroby, atopia a alergie a mnohé ďalšie. Pritom do našich rúk sama príroda zverila unikátne dary – liečivé byliny a dreviny, ktoré môžu byť účinnou a pritom šetrnou pomocou. Či už na liečbu, úľavnú starostlivosť alebo prevenciu.

Spôsob použitia:

Základný spôsob použitia:

Primiešajte bylinnú zmes priamo do potravy. Denná dávka: 1 zarovnaná čajová lyžička zmesi na 10 kg hmotnosti zvieraťa. Pri dlhodobom alebo trvalom užívaní podávajte s prestávkami – vždy po štyroch týždňoch užívania vykonajte prestávku po dobu piatich dní.

Ďalšie spôsoby použitia:

Výluh – zmes nechajte macerovať v studenej vode po dobu 2 hodín, potom ohrejte k bodu varu. Po vychladnutí a scedení narieďte do misky s vodou na pitie. Dávkovanie: 2 čajové lyžičky na 10 kg hmotnosti zvieraťa. 

Podstielka – primerané množstvo zmesi nasypte na dno voliéry, klietky, terária či koterca. Po týždni obmeňte za novú dávku. 

Zloženie:

» Hloh obyčajný - kvet
» Púpava lekárska - list
» Plamienka zimná / Enoki
» Rebríček obyčajný - kvet
» Praslička roľná
» Ginko dvojlaločné / Ginkgo - list
» Pupočník ázijský / Gotukola - list
» Srdcovník obyčajný - kvet a vňať
» Šišiak bajkalský - koreň

Upozornenie: 

Určené pre spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy a fretkovité. Nenahrádza veterinárnu starostlivosť, nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Je možné kombinovať s veterinárnym liečivom. 

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Nie je určené pre gravidné a dojčiace samice.

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes, Kôň
Hmotnosť: 100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!