Aptus Eforion Oil 200 ml

Kód: APT-OBC001360
4 hodnotenia
Značka: Aptus
25,90 €
Momentálne nedostupné

Olej s omega mastnými kyselinami podporujúci zdravie pokožky pre psy a mačky.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Kombinácia repkového oleja, pupalkového oleja a rybieho oleja, bohatá na mastné kyseliny (EPA, DHA, GLA a kyselinu linoovú). Ľahko použiteľný dávkovač pumpy. Doplnkové krmivo pre psy a mačky.

✔ Olej s omega mastnými kyselinami podporujúci zdravie pokožky pre psy a mačky

✔ Podporuje zdravú pokožku a lesklú srsť

Prípravok obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny vo vhodných pomeroch pre zvieratá. Esenciálne mastné kyseliny musia byť zvieraťu podávané v krmive, prípadne ako doplnok krmiva, pretože ich zvieracie organizmy nedokážu samostatne vyrobiť v dostatočnom množstve. Mastné kyseliny sú súčasťou imunitného systému psa. Ovplyvňujú produkciu prozápalových prostaglandínov a leukotriénov. Mastné kyseliny poskytujú tiež ochranu pred endotoxínmi. U psov a mačiek je najvýraznejším príznakom nedostatku mastných kyselín nerušená funkcia kože. Koža vysychá a olupuje sa, srsť je bez lesku a nadmerne vypadáva.

Použitie:

Prípravok sa používa ako prostriedok na udržanie dobrej kondície kože, srsti a pazúrikov. Doplnky stravy obsahujúcej mastné kyseliny sú nutné zvlášť pri kŕmení nízkotučnou diétou, napríklad pri podávaní určitých typov suchého krmiva. Prípravok sa rovnako používa ku zlepšeniu kvality srsti, ochrane kože a obmedzenia jej olupovania.

Dávkovanie:

Pri poruchách kože, srsti či pazúrikov, ďalej u gravidných sučiek a rastúcich šteniatok na 3 kg hmotnosti jedenkrát denne, podávajte priamo do tlamy alebo zamiešajte do krmiva.

Veľkosť zvieraťa Denná dávka
cat-sil Mačka  1 – 2 ml
mini-sil Malý pes 2 – 3 ml
medium-sil Stredný pes 5 – 6 ml
maxi-sil Veľký pes 8 – 12 ml

 
Udržiavacie dávky sú polovičné, tzn. 0,5 ml na 3 kg hmotnosti jedenkrát denne. Olej sa dávkuje po kvapkách: 10 kvapiek = 0,5 ml.

Zloženie:

Repkový olej 88%, olej z pupalky dvojročnej 9,18%, rybí olej 2%, prídavok vitamínov 0,82%, antioxidačný prípravok 0,01%.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

aptus-logo-sldrZnačka Aptus® je súčasťou Orion Pharma, fínskej farmaceutickej spoločnosti s viac ako sto rokmi skúseností. Interní veterinári, vedci a odborníci na zdravie domácich zvierat sa snažia zlepšiť pohodu našich milovaných zvierat.