Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Dokonalá Láska Ľubovníkový olej s Hyperforinom s Hypericinom 100 ml

Kód: DL-A02-100
3 hodnotenia
19,40 €
3 - 7 pracovných dní

Olejový macerát určený na vtieranie do srsti a kože je určený pre psy s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. Je preferovaný zvieratami s depresiou a pri akútnom úzkostnom stave. Je vhodný pre epileptikov ako sedatívna látka. Uľavuje od bolesti neurologického pôvodu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska A02 Třezalkový olej s hyperforinem a hypericinem

Olejový macerát určený na vtieranie do srsti a kože je určený pre psy s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. Je preferovaný zvieratami s depresiou a pri akútnom úzkostnom stave. Je vhodný pre epileptikov ako sedatívna látka. Uľavuje od bolesti neurologického pôvodu.

Olej je fotosenzitívny, preto nie je vhodné ho aplikovať votrením pred prítomnosťou zvieraťa na slniečku alebo v čase priameho slnečného žiarenia.

Spôsob použitia:

1× denne ponúkajte prípravok na vtieranie do kože a srsti, prípadne z dlaní alebo misky na inhaláciu a možné dobrovoľné olizovanie. Maximálna denná podaná dávka: 40 kvapiek na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Nepodávajte dlhšie ako 30 dní.

Zloženie:

Hypericinum perforatum, olivový olej.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Liek nie je vhodné užívať v čase gravidity a laktácie. Liek nepodávajte pri ochorení srdca, pečene a obličiek. 

Nenechávajte olizovať v prípade zníženej funkcie pankreasu a pri akútnom alebo chronickom zápale pankreasu. Pokiaľ pes užíva lieky, obráťte sa na poradňu Dokonalej Lásky na poradna@dokonalalaska.cz. 

Nevystavujte slnečnému svitu a zdrojom tepla.

Ľubovník bodkovaný:

Ľubovníkový olej (Oleum Hyperici) je tradičná medicínska podoba ľubovníka. Je používaný na domáce liečenie spálenín, drobných zranení a rôznych kožných neduhov, vnútorne potom pri problémoch s trávením (dyspepsia). Pri príprave v domácich podmienkach sa čerstvé ľubovníkové kvety natlačia do zaváracieho pohára a zalejú olejom. Väčšinou sa odporúča olej olivový, občas je používaný aj ľanový alebo kvalitný slnečnicový. Pohár sa uzavrie a postaví na niekoľko týždňov na slnko. Po vylúhovaní sa olej scedí. Uchováva sa v uzavretej tmavej nádobe. Trvanlivosť je minimálne jeden rok. Vo veterinárnej starostlivosti sa používa buď tekutej podobe alebo vo forme masti. Aplikuje sa zvonka pri zápaloch vemena, na zápaly, ekzémy, dermatózy ap.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!