cdVet Olej ZeckEx Herbal 100 ml

Kód: CDV-33206
6 hodnotení
Značka: cdVet
33,90 €
Do 7 pracovných dní

Prevencia proti napadnutiu vonkajšími parazitmi, hlavne kliešťami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prevencia proti napadnutiu vonkajšími parazitmi, hlavne pred kliešťami.

Zmena pachu - Zvieratá, ktoré kliešte priťahujú, majú väčšinou veľmi silný špecifický pach a napríklad kliešte svojho hostiteľa vyhľadávajú práve kvôli pachu tela. Olej ZeckEx Herbal mierne mení pach psa (mačky, koňa) tak, že sa postupne stane pre kliešte a ďalšie parazity nezaujímavým. 

Výživové podpora - cdVet Olej ZeckEx Herbal je čisto prírodná kŕmna surovina; hlavnou zložkou je za studena lisovaný olej z černušky damašskej, získaný z prvého šetrného lisovania za studena a pridané aromatické éterické oleje. ZeckEx Herbal výživovo podporuje telu prirodzenú schopnosť obrany pred parazitmi, zvlášť pred kliešťami.

Zvýšenie ochrany - Táto vyvážená receptúra je vhodná na každodenné podávanie. Tento olej samozrejme môžete kombinovať s ostatnými cdVet biocídmi ako je Odpudzovač kliešťov Zeck Ex Spot On alebo Sprej proti kliešťom ZeckEx. Je to osvedčený postup, ktorý zvyšuje účinnosť ochrany.

Zloženie:

100% čistý olej z egyptskej černušky damašskej, lisovaný za studena v kvalite DAB (podľa Nemeckej lekárskej knihy).

Doplnkové látky na kg:

Senzorické doplnkové látky: olej z levandule 1 g, olej z šalvie 1 g, olej z rozmarínu 1 g.

Balenie: Tmavá sklenená lekárenská fľaštička.

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Kŕmna surovina cdVet Olej ZeckEx Herbal neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, anorganicky viazané minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Nezaťažuje látkovú výmenu organizmu.

Kŕmne odporúčania:

  • Psy, mačky: denne 2-6 kvapiek, podľa telesnej váhy.
  • Veľké kone: 10-20 ml denne.
  • Pony a malékone: 5-10 ml denne.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.